Nice - Polska Liga Żużlowa

Stowarzyszenie

Szanowni Państwo pragniemy na wstępie poinformować, iż Stowarzyszenie Mini Żużel Stal Rzeszów już oficjalnie powstało i rozpoczęło swą działalność.

W zawiązku z powyższą aktywnością, która wymagać będzie od nas ogromnych nakładów finansowych już w pierwszym roku funkcjonowania zwracamy się z uprzejmą prośba o wsparcie Stowarzyszenia Mini Żużel Stal Rzeszów.

Stowarzyszenie zajmuje się szeroko pojętym szkoleniem młodzieży, organizacją zawodów mini żużla i innych sportów motorowych. Rozpoczęło już starania o pozwolenia na budowę mini toru i całej infrastruktury potrzebnej do organizacji treningów, zawodów i eventów.

W powstałej organizacji pragniemy skupiać się na rozwoju sportowym dzieci i młodzieży. To właśnie dla nich stworzyliśmy Stowarzyszenie Mini Żużla. Uczestnictwo dla każdego dziecka będzie bezpłatne, to samo tyczy się jego wyposażenia w sprzęt i uczestnictwa w zawodach/eventach/treningach. Tym samy chcemy otworzyć drzwi bez wyjątków dla wszystkich chętnych młodych ludzi, by mogli aktywnie uczestniczyć i rozwijać swoje talenty i marzenia kondycyjno- sportowe.

W związku z tym, iż już na starcie, by zrealizować przynajmniej część celów statutowych wymaga to od nas dużych nakładów środków pieniężnych. Dlatego zmuszeni jesteśmy poszukiwać dodatkowych możliwości finansowania naszej działalności. Brak środków oznacza także utrudnione docieranie z naszymi ideami do szerszego grona odbiorców, czy brak możliwości dotowania dzieci i młodzieży w ich drodze do rozwoju talentów, dlatego nieustannie poszukujemy nowych kanałów i możliwości wsparcia.

Bardzo ważna jest dla nas każda pomoc – możesz udzielić jej także i Ty a wspomagając nasze statutowe działania prospołeczne i prosportowe masz udział w ogromny dziele- spełniania sportowych marzeń dzieci!


Dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć Stowarzyszenie podajemy dane do przelewów:

 

Konto:

Stowarzyszenie Mini Żużel Stal Rzeszów

nr rachunku: 97 1020 4391 0000 6602 0177 3498

Bank: PKO BP

 

Statut Stowarzyszenia tutaj