Stal Rzeszów - Polonia Piła 073

W poniedziałek wielkanocny nasza drużyna wybierze się do Daugavpils. To właśnie meczem ze Stalą Rzeszów ekipa miejscowego Lokomotivu zainauguruje zmagania na własnym torze w tegorocznych rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej. Pomimo niekorzystnej prognozy pogody na ten dzień, nie zdecydowano o przełożeniu meczu na inny termin.

W poniedziałek przewiduje się, że na godzinę rozpoczęcia meczu temperatura będzie oscylować w granicach 2 stopni Celsjusza, a w dodatku przewiduje się opady śniegu. Tym samym spotkanie wydaje się być mocno zagorożone. Dlatego też działacze naszego klubu do późnych godzin nocnych w sobotę negocjowali z Łotyszami o przełożeniu spotkania na inny dzień. Gospodarze nie przystali na prośbę rzeszowian.

Nasi zawodnicy po przeciętnej jeździe i porażce na własnym torze z Euro Finannce Polonią Piła nie są stawiani w roli faworytów, a niestety jako ci, którzy skazani są na porażkę.  Z kolei w naszej drużynie nikt nie myśli o odpuszczaniu. Każdy z zawodników będzie chciał dać z siebie maksimum, aby z podniesionym czołem powrócić z dalekiej podróży.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:15.

Składy:

Stal:
1. D. Watt
2. M. Szymko
3. Ch.Harris
4. D. Berge
5. D. Lampart
6. P. Wojdyło
7. M. Rząsa

Lokomotiv:
9. M. Bogdanow
10. J. Kylmaekorpi
11. K. Puodżuks
12. S. Łogaczow
13. T. Lahti
14. D. Kurmis

 

Komentarze

0