Nice - Polska Liga Żużlowa
Aurelia Wach

Norik Koczarian- Trener rozwoju osobistego naszych żużlowców

Speedway Stal Rzeszów pragnie dbać o całokształt rozwoju zawodników, dlatego jest...
norik koczarian3


Speedway Stal Rzeszów pragnie dbać o całokształt rozwoju zawodników, dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować o świeżo podjętej współpracy z Panem Norikiem Koczarianem- trenerem rozwoju osobistego.


Norik Koczarian to doświadczony zawodnik w zapasach i trener motywacyjny pochodzący z Rzeszowa. 

 


Fundamenty  technik mentalnych Norik zbudował dzięki swojemu ojcu, trenerowi skoków do wody polskiej reprezentacji olimpijskiej. Metody Serioży Koczariana inspirowały i wzmocniły wiele metod, które Norik z powodzeniem włączył do własnego systemu szkolenia. Jego podejście skoncentrowane na coachingu indywidualnym mamy nadzieję wspomoże przygotowanie naszych żużlowców do sezonu 2018.


Norik uczestniczył w wielu szkoleniach i programach coachingowych, które prowadzili m.in. Tony Robbins (autorytet w dziedzinie rozwoju osobistego, sportowego i biznesowego), Bob Proctor (trener rozwoju osobistego i zwolennik prawa przyciągania, które znalazło swoje odwzierciedlenie w filmie ‘’Sekret’’), Brian Tracy (lider, mówca motywacyjny, trener i autor ponad 70 książek) i Stevie McGeown (numer 1 pośród trenerów rozwoju osobistego w Irlandii).


- Miałem przyjemność spotkać się z prezesem Ireneuszem Nawrockim i Marcinem Janikiem. Wierzę w ich wizję i bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język. Jestem przekonany, że dzięki wspólnej pracy rzeszowscy żużlowcy już wkrótce znów wyjadą na ekstraligowe tory. Zrobię wszystko, by pomóc tej fantastycznej drużynie w drodze do sukcesów poprzez właściwą formę treningu mentalnego, który w żużlu jest niezwykle ważny. Do zobaczenia! - napisał na swoim profilu FB Norik.

My wierzymy, że efektem tej współpracy będzie skuteczne przygotowanie psychologiczne i realizacja potencjału sportowego wszystkich naszych zawodników.

 

Aurelia Wach

Fot. źródło archiwum prywatne Norika Koczariana.

Ostatnio dodane

Koniec ze staniem w kolejce

Kup bilet on-line!

Klub w social media