Grała Akademia - stalowa forma młodzieży Stali

18 Grudnia 2019, godzina 22:13, autor: Tomasz Flakowski

Zapraszamy na kolejne podsumowanie pt. Grała Akademia. Zerknijmy jak radzą sobie nasi młodzi wychowankowie w kolejnych tygodniach.


Debiutanckie granie na hali rocznika 2012

14.12.2019 r. grupa niebieska rocznika 2012 wybrała się na turniej GAF CUP do Głogowa Małopolskiego. Chłopcy rozegrali cztery spotkania. Ich rywalami były drużyny Resovii, AP Młode Nadzieje Nowa Sarzyna, Sokółek Nisko i gospodarza - GAF Głogów. "W każdym meczu chłopcy dali z siebie wszystko. Dla większości z nich był to pierwszy turniej halowy w życiu. Pełni optymizmu i zaangażowania przygotowywujemy się do następnych turniejów, które przed nami" - powiedział jeden z trenerów wspomnianej grupy Kamil Kornaga.

Zagraliśmy w składzie: Stanisław Wielgosz, Bronisław Wielgosz, Igor Jabłoński, Michał Magierło, Marcin Tarnowski, Maksymilian Januś,, Hubert Graboś, Patryk Dziopek, Artur Falkowski.

 

Akademia

 

Dużo grania i dużo emocji chłopców z rocznika 2012

"W miniony weekend chłopcy zagrali w Turnieju „Resovia Winter Cup”. To bardzo fajny turniej, bo rzadko się jeździ na takie, gdzie można zagrać aż 14 meczów. Chłopcy zagrali bardzo fajne zawody i jestem z nich zadowolony" - podsumował trener Łukasz Tomczyk. "W każdym meczu nasi zawodnicy pokazywali pełne zaangażowanie i swoje indywidualne umiejętności i to bardzo nas cieszy" - dodał trener Marcin Skiba.

 

Akademia

 

Rocznik 2010 - Podium na dwudniowym turnieju Cutline Cup

Chłopcy z rocznika 2010 w dniach 14-15.12.2019 r. rozegrali dwudniowy turniej Cutline Cup w Szalowej. Turniej odbył się na pięknych obiektach w Szalowej, gdzie do rywalizacji przystąpiło 28 zespołów z całej Polski. Po długiej podróży słabo rozpoczęliśmy turniej, jednakże pozostałe mecze to już bardzo dobra gra naszej drużyny. Turnieje nie wybaczają błędów i po pierwszych słabszych meczach na koniec pierwszego dnia uzyskaliśmy eliminację do grupy złotej, a najlepsi rywalizowali w platynowej. Drugi dzień rozgrywek to koncertowa gra naszych chłopców - duża dominacja i zwycięstwa nad zespołem Rozwoju Katowice, Juventus Academy II Warszawa, Respect Szalowa, czy Beniaminek PROFBUD Krosno. Ulegamy jedynie bardzo dobremu zespołowi KS Zakopane i w ostatnim meczu remisujemy z zespołem Dunajec Nowy Sącz. Dwa dni trudnych zmagań zespół skończył ostatecznie na 2 miejscu w grupie złotej. Za co całej drużynie należą się szczere brawa.

Zagraliśmy w składzie: Nowak, Wolski, Siekaniec, Szarek, Kazak, Szczoczarz, Żebrakowski, Niemiec, Mierzejewski.

 

Akademia

 

2 miejsce rocznika 2009 w turnieju „Sport Południe Cup” 

"Chłopcy rozegrali 7 bardzo dobrych meczów. Jestem z nich zadowolony, bo w każdym z nich prowadzili grę i widać było chęć zdobycia bramki. Gra zespołowa doprowadziła do strzelenia 20 bramek i straty zaledwie 3 w 7 meczach, więc jest to bardzo dobre osiągnięcie. Zawodnicy ciężko trenują, co później widać w meczach, a ja się cieszę, że realizujemy założenia nad którymi pracujemy na treningach" - powiedział trener Łukasz Tomczyk.


Graliśmy w składzie: Skład: Jakub Zegar, Maciek Samolewicz, Wiktor Zieliński, Gabriel Śmigiel, Kamil Sieczkowski, Hubert Tereszkiewicz, Julian Słysz, Mikołaj Bryś.

 

Akademia

 

REKLAMA
reklama