Herb Stali Rzeszów najpiękniejszym znakiem 2019 roku!

11 Stycznia 2020, godzina 20:34, autor: Tomasz Flakowski

Poznaliśmy wyniki plebiscytu #LogoRoku 2019! Herb Stali Rzeszów zdaniem kapituły konkursu - internautów był bezkonkurencyjny.

 

W nocy z 10 na 11 stycznia 2020 roku zakończyło się głosowanie w plebiscycie „Logo roku” 2019 organizowanym przez prestiżowy portal Polskielogo.net. Na wyróżnione wcześniej przez Polskielogo.net znaki graficzne (loga) klubów internauci głosowali przez cały tydzień, oddając 1254 głosów z całej Polski. 

 

Polskielogo

© Polskielogo.net

 

"Po raz trzeci przeprowadziliśmy konkurs „Logo roku”, w którym użytkownicy internetu wybierali ulubiony znak sportowy. W 2016 roku zwyciężył Widzew, rok później – Rymer Rybnik. Tym razem zabawa dotyczyła najnowszych znaków sportowych i została przeprowadzona w mediach społecznościowych. Od niedzieli 5 stycznia do dzisiejszej północy mogliście głosować na ulubione znaki pod grafiką na Facebooku i Twitterze, wpisując w komentarzu nazwy 3 klubów, których znaki najbardziej przypadły każdemu z Was do gustu" - czytamy w komunikacie organizatora plebiscytu.

 

 Polskielogo

© Polskielogo.net

 

Po zliczeniu punktów z 1254 ważnych głosów oddanych na fanpage oraz Twitterze, Stal Rzeszów okazała się bezkonkurencyjna, wyprzedzając współrywalizujące w tym plebiscycie kluby o prawie dwie długości.

Gratulujemy pozostałym klubom i im oraz organizatorom dziękujemy za świetną zabawę!

 

 Polskielogo

© Polskielogo.net

REKLAMA
reklama