Krótkie podsumowanie wielkich kroków Stali!

31 Grudnia 2019, godzina 19:05, autor: Tomasz Flakowski

Rok 2019, dla całej naszej społeczności był rokiem przełomowym w wielu aspektach. Oto jego krótkie podsumowanie.

"Jednym z kluczowych wydarzeń minionego roku jest oczywiście wyrwanie się z IV. poziomu rozgrywkowego, czyli spośród 124 do 52 najlepszych zespołów w Polsce. Jednak za najważniejsze wydarzenie uważam start Zespołu Szkół SMS "Stal", który miał miejsce 1 września b.r." - powiedział dyrektor sportowy Stali Rzeszów Michał Wlaźlik - "Choć to dziś niewidoczne, to właśnie szkoła ma dać nam w przyszłości wielką stabilność, jeśli chodzi o jakość piłkarzy i ciągłą, stabilną budowę Stalowej społeczności" - dodał.

"Dzięki szkole, z nami czy bez nas, Stal Rzeszów ma poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzić. Ten fundament ma to zapewnić. Ostatnią, nie mniej ważną sprawą dla mnie osobiście, była możliwość osobistego poznania takich legend Stali Rzeszów jak Pan Trener Stanisław Kocot, czy złotousty Pan Piłkarz i Trener Ździsław Napieracz oraz Pan Piłkarz i Trener Jacek Hus. Niezmiernie się cieszę, że mogłem współtworzyć fundamenty Stali w 2019 r. i wnieść małą cegiełkę do rozwoju miasta Rzeszowa."

"Z dużą energią i optymizmem będziemy dalej kłaść podwaliny pod jak najmocniejszy klub i społeczność w 2020 r. i jestem przekonany, że walka o awans pierwszej drużyny będzie trzymała nas w napięciu do ostatniego meczu. Z kolei za najważniejszy cel przyszłego roku uważam zabezpieczenie terenu pod ośrodek treningowy Stali Rzeszów i dalszy, dynamiczny rozwój naszej SMS" - podsumował Wlaźlik.
 

Tego i sobie i Wam wszystkim, z całego serca życzymy i życzymy również zdrowego, szczęśliwego i pogodnego nowego, 2020 roku oraz tego, by nadchodzące lata 20 XXI wieku były dla nas wszystkich latami wyjątkowymi, pełnymi wspólnie przeżywanych małych i dużych sukcesów oraz zadowolenia i dumy ze współtworzenia Stalowej Rodziny.

Szczęśliwego Nowego Biało-Niebieskiego Roku!

REKLAMA
reklama