Obóz bramkarski: Stal Rzeszów to gwarancja jakości!

17 Stycznia 2020, godzina 17:00, autor: Tomasz Flakowski

3. edycja obozu bramkarskiego za nami. Zapraszamy na krótkie podsumowanie oraz zapoznania się z opiniami uczestników.

 

"W organizowanym przez nas obozie bramkarskim wzięło udział 19 bramkarzy (w tym jedna bramkarka). W ciągu ostatnich 5 dni zrealizowaliśmy 10 jednostek treningowych. W każdym z tych dni była kształtowana jedna umiejętność, więc wszyscy dostali informację nad czym mają pracować. Jest to więc taki obóz, który z jednej strony jest namiastką tego, jak trenujemy w Stali Rzeszów, a z drugiej ma na celu dać bodziec do dalszej pracy" - powiedział trener Radosław Hołubiec.

 

"Cieszy fakt, że zainteresowanie przewyższało liczbę miejsc. To pokazuje, że tego typu obozy są potrzebne i dobrze odbierane w środowisku. Z tego miejsca chciałbym podziękować też trenerowi Jackowi Skrzyńskiemu, który przyjechał do nas ze Stilonu Gorzów i pomagał nam w tym obozie. Taką też konwencję chcemy przyjąć, by na obóz zapraszać trenerów z innych polskich klubów, żeby zobaczyli, jak pracujemy, ale też by wyrazili swoją opinię na temat tej pracy i samych zawodników oraz poznali naszą filozofię."

 

Bramkarze

 

"Sam obóz bardzo mi się podobał. Było sporo treningów stricte bramkarskich, więcej niż zazwyczaj, ponieważ w klubie zwykle mam od 2 do 5 jednostek w tygodniu, a tutaj było ich 10, do tego liczne analizy i odprawy, więc to zaliczę zdecydowanie na plus. Uważam, że nabyte tu umiejętności, czy też wiedza, jaką przekazali trenerzy, przydadzą się na treningach i w samych meczach. Fajnie też było móc popracować z innymi trenerami niż na codzień, bo każdy trener ma swój sposób i swój warsztat, co z pewnością otwiera głowę na różne opcje treningu i niewykluczam, że w przyszłości ponownie skorzystam z opcji przyjazdu na kolejny taki obóz do Stali Rzeszów" - uczestnik obozu Maksymilian Wojdyło (Stilon Gorzów).

 

"Ten obóz zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. To było ciekawe doświadczenie, gdzie każdy z nas włożył w te treningi mnóstwo pracy. Od razu byłem przekonany, że jeżeli za organizację takiego obozu bierze się taka firma, jaką jest Stal Rzeszów, to można być pewnym, że będzie się zadowolonym i że będzie można się tu dużo nauczyć. Pomimo, że obóz jest "tylko" pięciodniowy, to mieliśmy dużą intensywność treningów. Trenerzy wykazywali się profesjonalnym podejściem do zawodników. Trzeba przyznać, że dużo widzą, chętnie pomagają, zauważają i podpowiadają, jak można skorygować swoje ewentualne błędy. Teraz nie pozostaje nic innego, jak wprowadzić to do swojej codziennej rutyny" - Michał Bury (Grunwald Budziwój).

 

 

 

Już teraz można zapisywać się na edycję letnią, która odbędzie się w lipcu 2020 roku. Zachęcamy więc do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie pojawi się taka informacja lub do samego kontaktu pod adresem mailowym: r.holubiec@stalrzeszow.pl (kwestie szkoleniowe) lub k.pietrycha@stalrzeszow.pl (kwestie organizacyjne).

 

REKLAMA
reklama