Złoty Certyfikat PZPN dla Akademii Stali Rzeszów wręczony!

18 Grudnia 2019, godzina 23:09, autor: Tomasz Flakowski

Prestiżowe wyróżnienie dla naszej akademii już wręczone!


Fundamentalnymi założeniami programu są: podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego, stałe wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu, podnoszenie kompetencji fachowców dbających o sportowy i społeczny rozwój piłkarzy oraz weryfikacja szkółek piłkarskich. Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną będą mieć pewność, że szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników. Swoją aplikację oczywiście złożyła także Akademia Piłkarska Stal Rzeszów.

Uroczyste przekazanie tych prestiżowych Certyfikatów miało miejsce w Hotelu Rzeszów. Stal Rzeszów reprezentował Dyrektor ds. Organizacyjnych Leszek Rejus.

Przyjął on to prestiżowe wyróżnienie z rąk Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, członka Zarządu PZPN Mieczysława Golby i Regionalnego Specjalisty ds. Rozwoju Piłki Amatorskiej Marcina Króla, który koordynował cały proces certyfikacji w naszym województwie z ramienia PZPN.

W sumie w województwie Podkarpackim pomyślnie proces przeszło 37 szkółek na poziomie brązowym, 16 na poziomie srebrnym oraz 5 na poziomie złotym.


Autor: Tomasz Żuraw

REKLAMA
reklama