Wypowiedzi trenerów

7 Sierpnia 2011, godzina 01:49, autor:

Andrzej Szymański (Stal Sandeco Rzeszów) - Na początku chciałbym pogratulować trenerowi i całemu środowisku w Siedlcach wspaniałego st

Andrzej Szymański (Stal Sandeco Rzeszów)
- Na początku chciałbym pogratulować trenerowi i całemu środowisku w Siedlcach wspaniałego stadionu i trzech punktów. Myślę, że jak na ten poziom rozgrywek był to bardzo dobry mecz. Zarówno pierwszą połowę jak i cały mecz ustawiła szybko strzelona bramka po rzucie rożnym.

Takie bramki nie powinny się nam zdarzać. To był ewidentny błąd naszej defensywy. Później grało się nam bardzo ciężko. W pierwszej połowie mieliśmy też swoje sytuacje. Prokic strzelił w słupek, dobrą sytuację miał również Florian i Krauze. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że Pogoń również miała dwie, trzy klarowne sytuacje. Dlatego uważam, że pierwsza połowa była bardzo ciekawa dla kibiców. Niestety przegraliśmy ją. W drugiej połowie wyszliśmy z nastawieniem bardzo ofensywnym. Wpuściłem na plac gry trzeciego napastnika. Niestety nie udało się nam strzelić bramki, ale jestem dumny ze swego zespołu. Gratuluje trenerowi zasłużonego zwycięstwa. Ja jeszcze raz dziękuję swoim piłkarzom. Gdyby wykorzystali sytuacje, które mieli być może wynik byłby inny.

Grzegorz Wędzyński (Pogoń Siedlce) - Na początku dziękuje za miłe słowa od trenera Stali - Pana Andrzeja Szymańskiego. Ja wyjeżdżając w poprzednim tygodniu do Rzeszowa zostałem bardzo dobrze ugoszczony i w tym miejscu chce podziękować działaczom oraz prezesom rzeszowskiego klubu. Mogłem wtedy obserwować rzeszowski zespół i przygotować się do tego meczu jak najlepiej. Zdawałem sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Stal posiada bardzo dobrych piłkarzy, którzy mają duże doświadczenie, ale jednocześnie zdawałem sobie sprawę, że jak zagramy taj jak planujemy i jednocześnie będziemy zespołem to na pewno wygramy i powiem nieskromnie, że przed meczem mówiłem, że wygramy 2:0. I tak też wygraliśmy. Było to zwycięstwo zasłużone, bo sytuacje, które my mieliśmy powinniśmy lepiej wykorzystać. Oczywiście przeciwnik też miał swoje sytuacje, szczególnie na początku meczu i pod koniec. Ale prawda jest taka, że to tylko piłka nożna i nie zawsze wszystko wchodzi. I to co powiedział trener Szymański - widowisko było fantastyczne. Trzeba tu w głównej mierze podziękować kibicom ,którzy bardzo dobrze się zachowywali i pomagali nam. Byli naszym dwunastym zawodnikiem. Oby tak dalej. Jesteśmy beniaminkiem. Chcemy w każdym meczu grać o całą pulę. Tutaj też się  nie broniliśmy. Mieliśmy dużo sytuacji skrzydłami i wygraliśmy ten mecz zasłużenie.